Porady przeprowadzkowe

Jaki samochód dostawczy wybrać?

    

 

Kiedy zamówić transport?

Prosimy o składanie zamówień z 1h wyprzedzenia lub wcześniej, jeśli wystarczy Państwu samochód z kierowcą. Większą ekipę przeprowadzkową warto zamówić 1 dzień wcześniej. W ostatnich dniach miesiąca należy zamawiać przeprowadzki 2-3 dni wcześniej, ze względu na dużą ilość zamówień w tym okresie.

Jak przygotować przeprowadzkę?

Jeśli zamawiają Państwo przeprowadzkę kompleksową, należy podać nam ilość potrzebnych kartonów, przyjedziemy dzień wcześniej lub w dzień przeprowadzki, spakujemy Państwa rzeczy, zabezpieczymy meble i przewieziemy w miejsce docelowe. 

Jeśli zamawiają Państwo przeprowadzkę ekonomiczną bez pakowania, należy wcześniej samodzielnie spakować swoje rzeczy, zabezpieczyć je, nasza ekipa przyjedzie na miejsce i wyniesie oraz wniesie rzeczy w nowym mieszkaniu. Należy opróżnić wszystkie meble przed przeprowadzką - szafy, szuflady oraz lodówkę.

 

Nietypowe, ponadnormatywne usługi:

Przy rzeczach ciężkich, ważących ponad 100kg (szafy, sejfy, pianina, stoły bilardowe etc.), usługi wyceniane są indywidualnie. Wielkość ekipy zależy od wagi transportowanego przedmiotu oraz ilości pięter do przejścia w obu lokalizacjach. Posiadamy duże doświadczenie w świadczeniu usług tego typu, znoszeniu i wnoszeniu ciężkich rzeczy.

 

Utylizacja:

Wywozimy stare i zużyte sprzęty do punktów utylizacji na życzenie klienta.

 

Ubezpieczenie:

Kierowcy posiadają ubezpieczenie OC przewoźnika lub ponoszą odpowiedzialność za powierzone im rzeczy.

 

Godziny pracy:

Centrala przyjmuje zamówienia w godzinach: pon-pt 08.00-19.00 i w soboty 09.00-16.00.

Wykonujemy zamówienia również w godzinach wieczornych i w niedziele oraz święta. Praca w niedziele, święta i po godzinie 21.00 jest płatna +30% drożej w stosunku do standardowego cennika.

W razie pytań, zapraszamy do kontaktu telefonicznie i za pomocą formularza kontaktowego. 

Liczba odwiedzin dzisiaj: .

Taxi Bagażowe, Przeprowadzki © 2014 | Szablon: W3L | Wykonanie: pozycjonowanie